Contact

Hoe kun je contact met ons opnemen?

Jouw entertainment adviseurs zijn 7 dagen per week van 08:00 – 22:00 uur bereikbaar. Met welke feestvraag kunnen we jou helpen?

085 744 07 80
Direct antwoord via Telefoon

 
 

Vraag je offerte aan
Binnen 3 uur een offerte

 
 

Ontvang je brochure
Binnen 10 minuten onze brochure in je mail

 
 

Maak je afspraak
Binnen 3 uur een afspraakvoorstel

 
 

Waar vind je onze kantoren?

Je feestvragen in alle rust bij ons op kantoor bespreken? Dat kan net als een gesprek bij je thuis of bij je op kantoor natuurlijk ook. Je dient hiervoor vooraf een afspraak met je entertainment adviseur te maken.

 

Met wie heb je contact?

Jan-Paul, Trudy, Marcella en Anne laten jouw feest slagen! Wanneer doen ze dat voor jouw feest?

Trudy
Entertainment Advisor
Trudy@thedjsbenelux.com

Jan-Paul
Entertainment Advisor
JP@thedjsbenelux.com

Marcella
Office Manager
Marcella@thedjsbenelux.com

Anne
Office Manager
Anne@thedjsbenelux.com

Britt
Marketing Manager
Britt@thedjsbenelux.com

Tara
Business Development
Tara@thedjsbenelux.com

 

Wat zijn onze bedrijfsgegevens?

Bank NL98 INGB 0007 8838 71
KvK 55478832
BTW NL219197714B01



Wat is je feestvraag?
We helpen je graag via Telefoon of Mail! Dagelijks tussen 08:00 en 22:00 uur.

085 744 07 80       Vraag je offerte aan

The DJ's Benelux stopt...

Per 1-1-2018 staakt The DJ's Benelux haar werkzaamheden voor onbepaalde tijd. We willen jou als klant en onze partners hartelijk danken voor het in ons gestelde vertrouwen sinds 2006.

Graag helpen we je bij het vinden van een nieuwe leverancier, mail ons op entertainment@thedjsbenelux.com voor een passend alternatief.

Onze werkzaamheden worden gestaakt vanwege de gevolgen van een burn-out bij onze oprichter.


Cheers!
The DJ's Benelux Team
Marcella, Trudy, Anne, Britt, Tara en Jan-Paul

MENU